Przedsiębiorstwo Przyszłości
Przedsiębiorstwo Przyszłości
 • Ruszyła V edycja Konkursu

  Zapraszamy do tegorocznej (2018) edycji
  konkursu o Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości”
 • Promujemy
  liderów zarządzania!


  Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” to znak rozpoznawczy najlepszych polskich firm
 • Zdjęcia z Gali 2017

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych firm na temat Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”

IV edycja Programu - ruszył nabór!

Trwa nabór zgłoszeń do IV edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Do udziału w Programie zapraszamy przedsiębiorstwa wszystkich branż, które chcą uzyskać jeden z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych certyfikatów jakości na polskim rynku. Zdobycie certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” pomaga budować markę, zwiększać przewagę konkurencyjną i pozyskiwać nowych klientów. W dotychczasowych edycjach Programu naszym znakiem jakości wyróżniliśmy m.in. takie firmy jak Polskie Koleje Państwowe S.A., Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o.o. w Kajetanach czy Viessmann Sp. z o. o. we Wrocławiu. Dołącz do grona najnowocześniejszych polskich firm i zdobądź certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. CZEKAMY NA TWOJĄ FIRMĘ!

Zgłoszenia przyjmujemy w przedłużonym terminie naboru - do 2 czerwca 2017 roku.

 
"Przedsiębiorstwo Przyszłości" to Ogólnopolski Program, w którym oferujemy usługę certyfikacji firm cechujących się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty „Przedsiębiorstwo Przyszłości” zdobywają corocznie liderzy rynku – firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim. Program „Przedsiębiorstwo Przyszłości” ma charakter otwarty - może do niego przystąpić każda zainteresowana firma. Zdobywców certyfikatu wyłania specjalna Komisja, w której zasiadają profesorowie i doktorzy renomowanych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Wyniki tegorocznej, IV edycji Programu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” ogłosimy w kwietniu 2017 roku podczas Gali Finałowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
 
W Programie "Przedsiębiorstwo Przyszłości" mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą itd.). Szansę na Certyfikat mają firmy, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, a ponadto: dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo, są odpowiedzialne społecznie.
 

Więcej o Programie "Przedsiębiorstwo Przyszłości"

Folder informacyjny IV edycji Programu – kliknij i pobierz w PDF!
 
Jak zgłosić firmę do Programu? – kliknij i dowiedz się więcej!
 
Jak wygląda procedura certyfikacji? – kliknij i dowiedz się więcej!
 
Fotorelacja z Gali III edycji Programu - kliknij i dowiedz się więcej!
 
Opinie Laureatów - kliknij i dowiedz się więcej!
 
Regulamin IV edycji Programu - kliknij i pobierz w PDF!
 

 
Partner strategiczny
Partner honorowy
Patronat medialny